Towarzystwo Przyjaciół Dzieci ponownie zabierze najuboższe dzieci na kolonie
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci od blisko 100 lat organizuje wypoczynek dla dzieci z najuboższych rodzin. Tak jest i w tym roku. Dzięki finansowemu wsparciu PEPCO Poland udało się przygotować 6 turnusów dla ponad 250 dzieci z 18 placówek wsparcia dziennego TPD w Polsce. Odwiedzą one Jastrzębią Górę, Zalew Zegrzyński i Poznań.
2021-07-01, 11:11

Po raz kolejny dzieci i młodzież, które na co dzień są podopiecznymi placówek wsparcia dziennego TPD, wyjadą na letnie kolonie. Także w tym roku udało się zorganizować wyjazdy dla najmłodszych z rodzin niezamożnych, zagrożonych kryzysem ubóstwa bądź marginalizacją.

Wyjazdy te, organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci od blisko 100 lat, możliwe są w tym roku dzięki współpracy z PEPCO Poland, które intensyfikując swoje działania w ramach CSR, adresuje pomoc w dużej mierze właśnie do dzieci.

Na kolonie wyjadą w tym roku podopieczne i podopieczni z 18 ognisk i świetlic TPD. W trakcie sześciu 10-dniowych turnusów odwiedzą Jastrzębią Górę, Zalew Zegrzyński i Poznań, gdzie doskonalić będą umiejętności artystyczne i sportowe, które zdobywali przez ostatnie 10 miesięcy w czasie trwania zajęć dodatkowych z ogólnopolskiego programu „Rozwijanie zainteresowań i pasji twórczych dzieci”. Program ten Towarzystwo współtworzy z PEPCO Poland już od kilku lat.

KONTAKT / AUTOR
mar k
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.