Warsztaty dla podopiecznych TPD w ramach programu „Żółty Talerz” od Kulczyk Foundation
Dzieci z ogniska wychowawczego TPD w Częstochowie odwiedziły Warszawę. Wzięły udział w warsztatach kulinarnych połączonych z elementami edukacji żywieniowej w Kulczyk Foundation. Po zajęciach dzieci przejechały się po raz pierwszy metrem i zwiedziły Stare Miasto w Warszawie.
2021-07-01, 10:32

Mali podopieczni Placówki Wsparcia Dziennego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Częstochowie odwiedzili Warszawę.


Celem ich wycieczki był udział w warsztatach kulinarnych z Panią Wandą, które odbyły się w Pracowni Efektu Domina, przyjaznej przestrzeni ogromnej kuchni, stworzonej przez Kulczyk Foundation. Grupa 21 dzieci poznała zasady zdrowego żywienia oraz przygotowała przepyszne sorbety.


Po warsztatach nasi mali kucharze udali się na krótkie zwiedzanie Warszawy. Przejechali się po raz pierwszy metrem, przeszli się słonecznym Traktem Królewskim, zobaczyli Kolumnę Zygmunta i kupili drobne pamiątki.

KONTAKT / AUTOR
mar k
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.