? Podsumowanie lata 2021 w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci – dziś PÓŁOKOLONIE LETNIE w miejscu zamieszkania
? Podsumowanie lata 2021 w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci – dziś PÓŁOKOLONIE LETNIE w miejscu zamieszkania KIM BYLI BENEFICJENCI „LATA W MIEŚCIE Z TPD I PEPCO”? 800 podopiecznych 40 placówek wsparcia dziennego TPD, które organizowały półkolonie w miejscu zamieszkania, zwane „Latem w mieście” NA CO PRZEZNACZYLIŚMY TE ŚRODKI? W ramach dofinansowania wypoczynku w miejscu zamieszkania, tj. organizowanych przez oddziały Towarzystwa Przyjaciół Dzieci półkolonii, dzieci i młodzież mogły skorzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak zajęcia sportowe i artystyczne, wyjścia do kina i jednodniowe wycieczki. Było to szczególnie ważne w roku 2020 i 2021, gdyż ze względu na pandemię odbyło się mniej wyjazdów na kolonie i obozy. #TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci x #Pepco #NonProfit #OPP #NGO #LatowMieście #półkolonie #wypoczynek #dzieci #młodzież #OgniskoTPD
2021-09-28, 12:59
? Podsumowanie lata 2021 w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci – dziś PÓŁOKOLONIE LETNIE w miejscu zamieszkania

KIM BYLI BENEFICJENCI „LATA W MIEŚCIE Z TPD I PEPCO”?
800 podopiecznych 40 placówek wsparcia dziennego TPD, które organizowały półkolonie w miejscu zamieszkania, zwane „Latem w mieście”

NA CO PRZEZNACZYLIŚMY TE ŚRODKI?
W ramach dofinansowania wypoczynku w miejscu zamieszkania, tj. organizowanych przez oddziały Towarzystwa Przyjaciół Dzieci półkolonii, dzieci i młodzież mogły skorzystać z dodatkowych atrakcji, takich jak zajęcia sportowe i artystyczne, wyjścia do kina i jednodniowe wycieczki. Było to szczególnie ważne w roku 2020 i 2021, gdyż ze względu na pandemię odbyło się mniej wyjazdów na kolonie i obozy.

#TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci x #Pepco
#NonProfit #OPP #NGO
#LatowMieście #półkolonie #wypoczynek #dzieci #młodzież #OgniskoTPD
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy