? Rozpoznajecie nasze ulubione misie, które pomagają dzieciom? ??
? Rozpoznajecie nasze ulubione misie, które pomagają dzieciom? ?? Jeśli nie, to spieszymy donieść, że w polskich sklepach PEPCO pojawiają się one cyklicznie (zmieniając co sezon ubranka), a cały dochód z ich sprzedaży wspiera ogólnopolskie programy #TPD, m.in. #CYFROLATKI - program profilaktyki cyberprzemocy, hejtu i mowy nienawiści czy program rozwijania zainteresowań, w ramach którego prowadzimy w naszych placówkach całoroczne zajęcia oraz letnie obozy artystyczne i sportowe. A jeśli bezbłędnie rozpoznaliście na zdjęciach misie #PEPCO, to wspaniale, ponieważ z okazji Światowego Dnia Przytulania w jednej z naszych krakowskich świetlic te mięciutkie misiaki powróciły i to nie byle jak, bo prosto w objęcia naszych podopiecznych ? ? Poznaj i wesprzyj misję TPD ? https://1procent.tpd.org.pl #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #dzieci #rodzina #pomoc #nonprofit #OPP #1procent #NGO
2021-02-08, 15:56
? Rozpoznajecie nasze ulubione misie, które pomagają dzieciom? ??

Jeśli nie, to spieszymy donieść, że w polskich sklepach PEPCO pojawiają się one cyklicznie (zmieniając co sezon ubranka), a cały dochód z ich sprzedaży wspiera ogólnopolskie programy #TPD, m.in. #CYFROLATKI - program profilaktyki cyberprzemocy, hejtu i mowy nienawiści czy program rozwijania zainteresowań, w ramach którego prowadzimy w naszych placówkach całoroczne zajęcia oraz letnie obozy artystyczne i sportowe.

A jeśli bezbłędnie rozpoznaliście na zdjęciach misie #PEPCO, to wspaniale, ponieważ z okazji Światowego Dnia Przytulania w jednej z naszych krakowskich świetlic te mięciutkie misiaki powróciły i to nie byle jak, bo prosto w objęcia naszych podopiecznych ?

? Poznaj i wesprzyj misję TPD ? https://1procent.tpd.org.pl

#TowarzystwoPrzyjaciółDzieci
#dzieci #rodzina #pomoc
#nonprofit #OPP #1procent #NGO
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy