? Świąteczny wolontariat Fundacja Orange w TPD
? Świąteczny wolontariat Fundacja Orange w TPD W ramach programu „Wolontariat” Fundacja Orange wsparła w tym roku Integracyjne Ognisko Wychowawcze TPD w Suchedniowie, przygotowując dla jego wychowanków piękne prezenty gwiazdkowe. Fundacji udało się spełnić marzenia dzieci i otrzymały one to, co zażyczyły sobie w napisanych wcześniej listach do „Gwiazdki” przekazanych Panu Krzysztofowi Kosińskiemu, który przewodniczył „akcji”. Oprócz wymarzonych prezentów, takich jak lalki, misie, klocki, zegarki, czy samochodziki, dzieci otrzymały również słodkie upominki oraz świąteczne kartki, własnoręcznie wykonane przez członków Fundacji. To była wspaniała niespodzianka dla podopiecznych placówki TPD w Suchedniowie. #TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #Orange #NonProfit #OPP #NGO #1procent #dziecko #dzieci #rodzina #pomocdzieciom
2022-01-11, 13:58
? Świąteczny wolontariat Fundacja Orange w TPD

W ramach programu „Wolontariat” Fundacja Orange wsparła w tym roku Integracyjne Ognisko Wychowawcze TPD w Suchedniowie, przygotowując dla jego wychowanków piękne prezenty gwiazdkowe.

Fundacji udało się spełnić marzenia dzieci i otrzymały one to, co zażyczyły sobie w napisanych wcześniej listach do „Gwiazdki” przekazanych Panu Krzysztofowi Kosińskiemu, który przewodniczył „akcji”.
Oprócz wymarzonych prezentów, takich jak lalki, misie, klocki, zegarki, czy samochodziki, dzieci otrzymały również słodkie upominki oraz świąteczne kartki, własnoręcznie wykonane przez członków Fundacji. To była wspaniała niespodzianka dla podopiecznych placówki TPD w Suchedniowie.

#TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #Orange
#NonProfit #OPP #NGO #1procent
#dziecko #dzieci #rodzina #pomocdzieciom
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy