Charytatywne i jakże odświętne misie polecają się na pod choinkę ??
Charytatywne i jakże odświętne misie polecają się na pod choinkę ?? Nowe ubranka, tak samo miękkie futerko – misie, które można kupić w sklepach #PEPCO, wspierają programy, które realizujemy wspólnie jako partnerzy. Są to cykle całorocznych zajęć rozwijających zainteresowania, kolonie i „Lato w mieście z TPD i Pepco” – wszystkie realizowane w placówkach wsparcia dziennego TPD, do których uczęszczają dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat. Tradycyjnie już ? 100% zysku ze sprzedaży misiów trafia do TPD ? z przeznaczeniem na realizację programów wsparcia dla dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem. #TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci x PEPCO #charytatywne #dziecko #dzieci #ZajęciaDlaDzieci #OgniskoTPD #NonProfit #OPP #NGO #1procent Chcesz pomagać? ? Pamiętaj o TPD przy rozliczaniu PIT za 2021 r. ? https://1procent.tpd.org.pl
2021-12-20, 15:25
Charytatywne i jakże odświętne misie polecają się na pod choinkę ??

Nowe ubranka, tak samo miękkie futerko – misie, które można kupić w sklepach #PEPCO, wspierają programy, które realizujemy wspólnie jako partnerzy. Są to cykle całorocznych zajęć rozwijających zainteresowania, kolonie i „Lato w mieście z TPD i Pepco” – wszystkie realizowane w placówkach wsparcia dziennego TPD, do których uczęszczają dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat.

Tradycyjnie już ? 100% zysku ze sprzedaży misiów trafia do TPD ? z przeznaczeniem na realizację programów wsparcia dla dzieci i młodzieży zagrożonych wykluczeniem.

#TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci x PEPCO #charytatywne
#dziecko #dzieci #ZajęciaDlaDzieci #OgniskoTPD
#NonProfit #OPP #NGO #1procent

Chcesz pomagać? ?
Pamiętaj o TPD przy rozliczaniu PIT za 2021 r.
? https://1procent.tpd.org.pl
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy