? Tegoroczne grudniowe warsztaty historycznego wypieku piernika już za nami ?
? Tegoroczne grudniowe warsztaty historycznego wypieku piernika już za nami ? Jak co roku w grudniu nadchodzi ten magiczny świąteczny czas, gdy na zaproszenie Kulczyk Foundation organizujemy przyjazd naszych podopiecznych na piernikowe warsztaty w Warszawie. W tym roku były to grupy z placówek wsparcia dziennego TPD z Kluczborka, Konina i Suchedniowa. Dzieci wzięły udział w interaktywnym pokazie historycznego wypieku piernika, pod okiem Mistrza Piernikarskiego i Wiedźmy Korzennej wałkowały, wycinały i wypiekały piękne pierniki. Był też obowiązkowy przejazd metrem i spacer świątecznie rozświetlonym warszawskim Krakowskim Przedmieściem aż do Placu Zamkowego, gdzie obok Kolumny Zygmunta stoi już ogromna choinka. Piękne zdjęcia z pierwszego dnia warsztatów Kulczyk Foundation / @kulczykfoundation #TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #KulczykFoundation #ŻóltyTalerz #NonProfit #OPP #NGO #dziecko #dzieci #rodzina
2021-12-08, 13:29
? Tegoroczne grudniowe warsztaty historycznego wypieku piernika już za nami ?

Jak co roku w grudniu nadchodzi ten magiczny świąteczny czas, gdy na zaproszenie Kulczyk Foundation organizujemy przyjazd naszych podopiecznych na piernikowe warsztaty w Warszawie.

W tym roku były to grupy z placówek wsparcia dziennego TPD z Kluczborka, Konina i Suchedniowa. Dzieci wzięły udział w interaktywnym pokazie historycznego wypieku piernika, pod okiem Mistrza Piernikarskiego i Wiedźmy Korzennej wałkowały, wycinały i wypiekały piękne pierniki. Był też obowiązkowy przejazd metrem i spacer świątecznie rozświetlonym warszawskim Krakowskim Przedmieściem aż do Placu Zamkowego, gdzie obok Kolumny Zygmunta stoi już ogromna choinka.

Piękne zdjęcia z pierwszego dnia warsztatów Kulczyk Foundation / @kulczykfoundation

#TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #KulczykFoundation #ŻóltyTalerz
#NonProfit #OPP #NGO #dziecko #dzieci #rodzina
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy