W dniu dzisiejszym odbyła się Wojewódzka Konferencja „Potrzebni Rodzice Zastępczy” w Rzeszowie.
W dniu dzisiejszym odbyła się Wojewódzka Konferencja „Potrzebni Rodzice Zastępczy” w Rzeszowie. Zapraszamy do zobaczenia krótkiego spotu promującego rodzicielstwo zastępcze, w którego tworzeniu wzięło udział Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Krosno: ? http://potrzebnirodzicezastepczy.pl „Na prośbę partnerskich PCPR-ów , i z ich środków, podjęliśmy się przygotowania akcji społecznej, której częścią jest film (spot) promujący rodzicielstwo zastępcze. Spot zrealizowany został w partnerstwie z Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie w Jaśle, Strzyżowie, Krośnie, Brzozowie, Sanoku, Lesku, Ustrzykach Dolnych, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Krośnie przy współfinansowaniu przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie.” O dzisiejszej Konferencji nt. rodzicielstwa zastępczego napisali także: ? https://rzeszow.tvp.pl/55659864/wojewodzka-konferencja-potrzebni-rodzice-zastepczy ? https://radio.rzeszow.pl/patronaty/konferencja-potrzebni-rodzice-zastepczy #TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #adopcja #RodzinaZastępcza #rodzina #dziecko #dzieci #Rzeszów #Rzeszow #NonProfit #OPP #NGO
2021-09-07, 15:44
W dniu dzisiejszym odbyła się Wojewódzka Konferencja „Potrzebni Rodzice Zastępczy” w Rzeszowie.

Zapraszamy do zobaczenia krótkiego spotu promującego rodzicielstwo zastępcze, w którego tworzeniu wzięło udział Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Krosno:

? http://potrzebnirodzicezastepczy.pl

„Na prośbę partnerskich PCPR-ów , i z ich środków, podjęliśmy się przygotowania akcji społecznej, której częścią jest film (spot) promujący rodzicielstwo zastępcze. Spot zrealizowany został w partnerstwie z Powiatowymi Centrami Pomocy Rodzinie w Jaśle, Strzyżowie, Krośnie, Brzozowie, Sanoku, Lesku, Ustrzykach Dolnych, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Krośnie przy współfinansowaniu przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie.”

O dzisiejszej Konferencji nt. rodzicielstwa zastępczego napisali także:
? https://rzeszow.tvp.pl/55659864/wojewodzka-konferencja-potrzebni-rodzice-zastepczy
? https://radio.rzeszow.pl/patronaty/konferencja-potrzebni-rodzice-zastepczy

#TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci
#adopcja #RodzinaZastępcza #rodzina #dziecko #dzieci #Rzeszów #Rzeszow
#NonProfit #OPP #NGO
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy