? W te wakacje TPD zabierze ponad 250 dzieci na kolonie letnie ?
? W te wakacje TPD zabierze ponad 250 dzieci na kolonie letnie ? Po raz kolejny dzieci i młodzież, które na co dzień są podopiecznymi placówek wsparcia dziennego TPD, wyjadą na letnie kolonie. Także w tym roku udało się zorganizować wyjazdy dla najmłodszych z rodzin niezamożnych, zagrożonych kryzysem ubóstwa bądź marginalizacją. Wyjazdy te, organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci od blisko 100 lat, możliwe są w tym roku dzięki współpracy z PEPCO Poland, które intensyfikując swoje działania w ramach CSR, adresuje pomoc w dużej mierze właśnie do dzieci. Na kolonie wyjadą w tym roku podopieczne i podopieczni z 18 ognisk i świetlic TPD. W trakcie sześciu 10-dniowych turnusów odwiedzą Jastrzębią Górę, Zalew Zegrzyński i Poznań, gdzie doskonalić będą umiejętności artystyczne i sportowe. Zdobywali je przez ostatnie 10 miesięcy w czasie trwania zajęć dodatkowych z ogólnopolskiego programu „Rozwijanie zainteresowań i pasji twórczych dzieci”, który TPD współtworzy z PEPCO Poland. #TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci x PEPCO #dziecko #wakacje #kolonie #dladzieci #Pepco #nonprofit #OPP #NGO
2021-06-17, 13:56
? W te wakacje TPD zabierze ponad 250 dzieci na kolonie letnie ?

Po raz kolejny dzieci i młodzież, które na co dzień są podopiecznymi placówek wsparcia dziennego TPD, wyjadą na letnie kolonie. Także w tym roku udało się zorganizować wyjazdy dla najmłodszych z rodzin niezamożnych, zagrożonych kryzysem ubóstwa bądź marginalizacją.

Wyjazdy te, organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci od blisko 100 lat, możliwe są w tym roku dzięki współpracy z PEPCO Poland, które intensyfikując swoje działania w ramach CSR, adresuje pomoc w dużej mierze właśnie do dzieci.

Na kolonie wyjadą w tym roku podopieczne i podopieczni z 18 ognisk i świetlic TPD. W trakcie sześciu 10-dniowych turnusów odwiedzą Jastrzębią Górę, Zalew Zegrzyński i Poznań, gdzie doskonalić będą umiejętności artystyczne i sportowe. Zdobywali je przez ostatnie 10 miesięcy w czasie trwania zajęć dodatkowych z ogólnopolskiego programu „Rozwijanie zainteresowań i pasji twórczych dzieci”, który TPD współtworzy z PEPCO Poland.

#TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci x PEPCO
#dziecko #wakacje #kolonie #dladzieci #Pepco
#nonprofit #OPP #NGO
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy