Bezpłatna pomoc w walce z uzależnieniem – ruszył nowy projekt TPD w Elblągu
Mieszkańcy Elbląga skorzystają z pomocy psychologa, terapeuty uzależnień, psychiatry czy prawnika. Projekt jest efektem współpracy elbląskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z miastem Elbląg.
2021-06-08, 12:59

1 czerwca w Elblągu uruchomione zostało wsparcie dla mieszkańców, którzy zmagają się z uzależnieniem lub ten problem dotknął ich bliskich. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Elblągu we współpracy z Gminą Miasta Elbląg utworzyło punkt, w którym można porozmawiać z psychologiem, pedagogiem, terapeutą uzależnień, psychiatrą lub prawnikiem. Pomoc świadczona jest bezpłatnie i obejmuje konsultacje indywidualne, terapię grupową dorosłych oraz warsztaty edukacyjne i profilaktyczne dla młodzieży.

Projekt potrwa do końca listopada tego roku. Na spotkanie ze specjalistą można umówić się telefonicznie, dzwoniąc do biura Zarządu Oddziału Okręgowego TPD w Elblągu pod nr 55 233 82 10, wysyłając maila na adres tpdzo@o2.pl lub osobiście w Elblągu przy ul. 1 Maja 37 w godzinach pracy biura TPD (poniedziałek-piątek od 07.30 do 15.00).

KONTAKT / AUTOR
mar k
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy