? #CYFROLATKI w Częstochowie – #WeźNieHejtuj
? #CYFROLATKI w Częstochowie – #WeźNieHejtuj Dawno nie pisaliśmy o projekcie CYFROLATKI realizowanym dzięki wsparciu PEPCO. Pandemia zmieniła nieco formułę zajęć, ale kontynuujemy ich realizację, mimo niewątpliwych utrudnień, ale i w zgodzie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. Dziś zaglądamy do Częstochowy, gdzie podopieczni placówki wsparcia dziennego TPD podjęli szereg działań mających na celu edukację oraz promocję bezpiecznych zachowań w sieci. Akcja znalazła się zarówno w internecie pod adresem https://www.facebook.com/We%C5%BA-nie-hejtuj-115857556998194, jak i przeniosła się do reala w formie akcji lokalnej. Na zdjęciach nasi młodzi aktywiści oraz ich akcja plakatowania okolicy: edukacyjne treści (przygotowane przez uczestników programu) zawisły w Częstochowie na tablicach ogłoszeń, przyjaznych akcji witrynach sklepowych itp. Wcześniej uczestnicy odbyli 3 spotkania online, podczas których zapoznali się z tematami: • ,,Hejt i mowa nienawiści w internecie”, • ,,Jakie są zagrożenia związane z korzystaniem z sieci i jak się przed nimi chronić.”, • ,,Konstruktywna krytyka, a hejt”. Uzbrojeni w tę wiedzę stworzyli grafiki, które w prosty sposób przekazują kolejnym osobom podstawową wiedzę o zagrożeniu, jakim są cyberprzemoc, hejt i mowa nienawiści oraz o tym, jak na nie reagować. #TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #Pepco #dzieci #internet #hejt #cyberprzemoc #edukacja #bezpieczeństwo #nonprofit #OPP #NGO #1procent
2021-01-14, 15:31
? #CYFROLATKI w Częstochowie – #WeźNieHejtuj

Dawno nie pisaliśmy o projekcie CYFROLATKI realizowanym dzięki wsparciu PEPCO. Pandemia zmieniła nieco formułę zajęć, ale kontynuujemy ich realizację, mimo niewątpliwych utrudnień, ale i w zgodzie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi.

Dziś zaglądamy do Częstochowy, gdzie podopieczni placówki wsparcia dziennego TPD podjęli szereg działań mających na celu edukację oraz promocję bezpiecznych zachowań w sieci. Akcja znalazła się zarówno w internecie pod adresem https://www.facebook.com/We%C5%BA-nie-hejtuj-115857556998194, jak i przeniosła się do reala w formie akcji lokalnej.
Na zdjęciach nasi młodzi aktywiści oraz ich akcja plakatowania okolicy: edukacyjne treści (przygotowane przez uczestników programu) zawisły w Częstochowie na tablicach ogłoszeń, przyjaznych akcji witrynach sklepowych itp.

Wcześniej uczestnicy odbyli 3 spotkania online, podczas których zapoznali się z tematami:
• ,,Hejt i mowa nienawiści w internecie”,
• ,,Jakie są zagrożenia związane z korzystaniem z sieci i jak się przed nimi chronić.”,
• ,,Konstruktywna krytyka, a hejt”.
Uzbrojeni w tę wiedzę stworzyli grafiki, które w prosty sposób przekazują kolejnym osobom podstawową wiedzę o zagrożeniu, jakim są cyberprzemoc, hejt i mowa nienawiści oraz o tym, jak na nie reagować.

#TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #Pepco
#dzieci #internet #hejt #cyberprzemoc #edukacja #bezpieczeństwo
#nonprofit #OPP #NGO #1procent
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy