? Podopieczni TPD z Częstochowy w wideoklipie Majka Jeżowska - Oficjalna Strona ??
? Podopieczni TPD z Częstochowy w wideoklipie Majka Jeżowska - Oficjalna Strona ?? Nasz częstochowski Klub Niemarnowania działa świetnie! Właśnie razem z dziećmi z ZSP nr 3 w Częstochowie pokonał 60 innych kandydatów i pojawia się w wideoklipie do piosenki wspaniałej Majki Jeżowskiej, która zachęca do niewyrzucania żywności: ? https://www.facebook.com/majkajezowska/posts/3679882168774776 Problem marnowania jedzenia przez zachodnie społeczeństwa jest ogromny, Pani Majka, inspirując się pracami dzieci, śpiewa o tym, jak każdy z nas może ten wielki problem zmniejszać – we własnym domu, we własnej lodówce, z której żaden produkt nie powinien lądować w koszu. Dziękujemy za inicjatywę Tesco Polska oraz za medialną uwagę Wirtualnemedia.pl, Życie Częstochowy i powiatu ? Cieszymy się też ogromnie z każdej takiej akcji, wpisuje się ona w naszą misję szerzenia świadomości i odpowiedzialności ekologicznej wśród najmłodszych. ? Poznaj i wesprzyj misję TPD ? https://1procent.tpd.org.pl #TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #Tesco #RymujęNieMarnuję #dzieci #środowisko #klimat #ekologia #nonprofit #OPP #NGO #1procent
2021-02-17, 10:16
? Podopieczni TPD z Częstochowy w wideoklipie Majka Jeżowska - Oficjalna Strona ??

Nasz częstochowski Klub Niemarnowania działa świetnie! Właśnie razem z dziećmi z ZSP nr 3 w Częstochowie pokonał 60 innych kandydatów i pojawia się w wideoklipie do piosenki wspaniałej Majki Jeżowskiej, która zachęca do niewyrzucania żywności:

? https://www.facebook.com/majkajezowska/posts/3679882168774776

Problem marnowania jedzenia przez zachodnie społeczeństwa jest ogromny, Pani Majka, inspirując się pracami dzieci, śpiewa o tym, jak każdy z nas może ten wielki problem zmniejszać – we własnym domu, we własnej lodówce, z której żaden produkt nie powinien lądować w koszu.

Dziękujemy za inicjatywę Tesco Polska oraz za medialną uwagę Wirtualnemedia.pl, Życie Częstochowy i powiatu ?

Cieszymy się też ogromnie z każdej takiej akcji, wpisuje się ona w naszą misję szerzenia świadomości i odpowiedzialności ekologicznej wśród najmłodszych.

? Poznaj i wesprzyj misję TPD ? https://1procent.tpd.org.pl

#TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #Tesco #RymujęNieMarnuję
#dzieci #środowisko #klimat #ekologia
#nonprofit #OPP #NGO #1procent
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy