? Program „Rozwijanie zainteresowań i pasji twórczych dzieci” – kontynuacja i powrót do stacjonarnych zajęć
? Program „Rozwijanie zainteresowań i pasji twórczych dzieci” – kontynuacja i powrót do stacjonarnych zajęć Wreszcie nadeszło długo oczekiwane: 15.02.2021 placówki wsparcia dziennego TPD wróciły do funkcjonowania w formie stacjonarnej ? Cieszymy się, że dzięki współpracy z PEPCO możemy realizować program „Rozwijanie zainteresowań i pasji twórczych dzieci” ? Nasi podopieczni nie muszą już siedzieć w domach – bawią się i rozwijają razem, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. W ramach projektu TPD i PEPCO dzieci wszechstronnie rozwijają swoje umiejętności śpiewając, tańcząc, ucząc się gry na instrumentach muzycznych, ćwicząc trudną sztukę rysunku, a także wycinając i wyklejając fantastyczne kompozycje. A dzięki temu, że zima dopisała, nie zabrakło też ruchu na świeżym powietrzu – jazdy na sankach i zabaw w śniegu ⛄️❄️?❄️☃️ Wszystko to możecie zobaczyć na zdjęciach ? ? Poznaj i wesprzyj misję TPD ? https://1procent.tpd.org.pl #TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #Pepco #nonprofit #OPP #NGO #1procent #dzieci ?
2021-03-05, 13:00
? Program „Rozwijanie zainteresowań i pasji twórczych dzieci” – kontynuacja i powrót do stacjonarnych zajęć

Wreszcie nadeszło długo oczekiwane: 15.02.2021 placówki wsparcia dziennego TPD wróciły do funkcjonowania w formie stacjonarnej ?

Cieszymy się, że dzięki współpracy z PEPCO możemy realizować program „Rozwijanie zainteresowań i pasji twórczych dzieci” ?

Nasi podopieczni nie muszą już siedzieć w domach – bawią się i rozwijają razem, oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

W ramach projektu TPD i PEPCO dzieci wszechstronnie rozwijają swoje umiejętności śpiewając, tańcząc, ucząc się gry na instrumentach muzycznych, ćwicząc trudną sztukę rysunku, a także wycinając i wyklejając fantastyczne kompozycje.

A dzięki temu, że zima dopisała, nie zabrakło też ruchu na świeżym powietrzu – jazdy na sankach i zabaw w śniegu ⛄️❄️?❄️☃️

Wszystko to możecie zobaczyć na zdjęciach ?

? Poznaj i wesprzyj misję TPD ? https://1procent.tpd.org.pl

#TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #Pepco
#nonprofit #OPP #NGO #1procent #dzieci ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy