? #ŻółtyTalerz w Lublinie
? #ŻółtyTalerz w Lublinie Tak jak większość naszych placówek wsparcia dziennego, lubelskie #OgniskoTPD wróciło do pracy stacjonarnej w połowie lutego. A skoro wszystko wróciło na swoje miejsce, to i „Żółty Talerz” – ogólnopolski program, który prowadzimy w sieci naszych placówek dzięki Kulczyk Foundation. Czym jest „Żółty Talerz”? W skrócie polega on na edukacji żywieniowej podopiecznych oraz dostarczaniu biorącym w nim udział placówkom produktów, które wzbogacą i urozmaicą dietę naszych podopiecznych tak, by byli pełni energii do nauki i zabawy ✨ ? Poznaj i wesprzyj misję TPD ? https://1procent.tpd.org.pl #TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #KulczykFoundation #nonprofit #OPP #NGO #1procent #dzieci ?
2021-03-10, 12:22
? #ŻółtyTalerz w Lublinie

Tak jak większość naszych placówek wsparcia dziennego, lubelskie #OgniskoTPD wróciło do pracy stacjonarnej w połowie lutego. A skoro wszystko wróciło na swoje miejsce, to i „Żółty Talerz” – ogólnopolski program, który prowadzimy w sieci naszych placówek dzięki Kulczyk Foundation.

Czym jest „Żółty Talerz”?

W skrócie polega on na edukacji żywieniowej podopiecznych oraz dostarczaniu biorącym w nim udział placówkom produktów, które wzbogacą i urozmaicą dietę naszych podopiecznych tak, by byli pełni energii do nauki i zabawy ✨

? Poznaj i wesprzyj misję TPD ? https://1procent.tpd.org.pl

#TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #KulczykFoundation
#nonprofit #OPP #NGO #1procent #dzieci ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy