? #CYFROLATKI – realizacja programu w woj. podkarpackim
? #CYFROLATKI – realizacja programu w woj. podkarpackim Wśród tegorocznych uczestników cyklu szkoleń i zajęć w ramach ogólnopolskiego programu TPD „Cyfrolatki” są dzieci uczęszczające do placówek wsparcia dziennego z Podkarpacia, a także ich wychowawcy z ogniska/świetlicy oraz rodzice. Na zdjęciach nasi mali podopieczni z Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Świetlica Przystań uzbrojeni w wiedzę, która pomoże im bezpiecznie poruszać się w sieci ? Chcesz wesprzeć nasze działania na rzecz dziecka i jego rodziny? ? Przekaż swój 1% na realizację misji TPD: ? https://1procent.tpd.org.pl #TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #dzieci #Pepco #internet #bezpieczeństwo #hejt #MowaNienawiści #nonprofit #OPP #NGO #1procent
2021-04-21, 15:37
? #CYFROLATKI – realizacja programu w woj. podkarpackim

Wśród tegorocznych uczestników cyklu szkoleń i zajęć w ramach ogólnopolskiego programu TPD „Cyfrolatki” są dzieci uczęszczające do placówek wsparcia dziennego z Podkarpacia, a także ich wychowawcy z ogniska/świetlicy oraz rodzice.

Na zdjęciach nasi mali podopieczni z Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Świetlica Przystań uzbrojeni w wiedzę, która pomoże im bezpiecznie poruszać się w sieci ?

Chcesz wesprzeć nasze działania na rzecz dziecka i jego rodziny?

? Przekaż swój 1% na realizację misji TPD:
? https://1procent.tpd.org.pl

#TPD #TowarzystwoPrzyjaciółDzieci #dzieci #Pepco
#internet #bezpieczeństwo #hejt #MowaNienawiści
#nonprofit #OPP #NGO #1procent
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy